Фротирка

Крпи за плажа

Крпа за плажа Indra

1,694.00 ден

SKU N/A Category

Крпа за плажа која со својот дезен сигурно ќе го освои лето 2022!

Тип: крпа
Димензии: 100x180cm
Тежина: 450 г/м2

Details

Димензии

100×180

Боја

лила 18-3531, зелена 15-0343, тиркиз 16-4535

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крпа за плажа Indra”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…