Фротирка

Детски производи

Пешкир Mili

272.00 ден673.00 ден

СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 460 г/м2
Димензии: 45 x 70 и 65 x 120

Ги имаме во две димензии: голема и мала

 

Детали

Тежина Не е достапно
Димензии Не е достапно
големина

45×70, 65×120

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Mili”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...