Фротирка

Пешкири

Попуст Купи!

Сет од два пешкири Zodiac

638.00 ден

Во забелешка, напишете ни боја на вез (златен или сребрен) и хороскопски знаци.

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 430 г/м2
Димензии: 50 x 90

Достапни се сите хороскопски знаци

Изберете опција златен или сребрен вез

Детали

Боја на вез

Златен, Сребрен

големина

50×90

Знак

бик, близнаци, вага, водолија, девица, јарец, лав, овен, рак, риби, стрелец, шкорпија

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Сет од два пешкири Zodiac”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...