Фротирка

Street Basket

Во месецот на спортот на Strumica Open Festival се играше турнир во Кошарка. На Street Basket турнирот земаа учество 16 екипи од Струмица и околните населени места и градови, а за верната публика и за најдобрите, нормално, следеа квалитетни Фротирка производи.
Продолжуваме со активностите како верни подржувачи на спортот во нашата земја.

 

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *