Фротирка

Esa

2,429.00 ден

Исчисти
СКУ N/A Категорија

Модерен модел на унисекс бањарка, изработена од квалитетен и мек, 100% памучен фротир.

Детали

големина

L, M, S, XL

боја

Портокалова 79

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Esa”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...