Фротирка

Крпи за плажа

Попуст
30%

Крпа за плажа Megy Red

1,229.00 ден 860.30 ден

23 на залиха

Категорија Tag

Топли, весели бои ^_^

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 420 g/m2
Димензии: 80×180 cm

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Крпа за плажа Megy Red”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.