Фротирка

Крпи за плажа

Крпа за плажа Palm

1,015.00 ден

5 на залиха

Категорија Tag

Карактеристики

Тип: плажна крпа
Тежина: 420 г/м2
Димензии: 70×170cm

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Крпа за плажа Palm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...