Фротирка

Крпи за плажа

Крпа за плажа Sierra

756.00 ден1,449.00 ден

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 380 г/м2
Димензии: 70х140

Достапни бои

Жолта

Зелена

Протокалова

Розе

Тиркизна

Детали

големина

100×180, 70×140

боја

портокалова 408, зелена 422, циклама 423, тиркиз 421, жолта 404

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Крпа за плажа Sierra”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...