Фротирка

Пешкири

Попуст
25%
Купи!

Пакет од 4 пешкири Angora, 50×90

1,149.00 ден

Пакетот се испраќа во боите како од сликата.

Тип: крпа
димензии: 50х90 cm
Тежина: 470 g/m²

Детали

големина

50×90, 70×130

боја

бела 400, Жолта 403, Зелена 419, Плава 411

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пакет од 4 пешкири Angora, 50×90”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *