Фротирка

Bestseller

Стапалка за бања

294.00 ден

Опис

Квалитетна крпа, изработена од 100% памук.

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 550 г/м2
Димензии: 50 х 70

 

Достапни бои

Бела

Плава 411

Лила 409

Крем 175

Кафеава 1010

Кајсија 405

Зелена 419

Жолта 403

 

Детали

Тежина 0.550 кг
Димензии 50 × 70 cm
големина

50×70

боја

Бела, Жолта 403, Зелена 419, Кајсија 405, Кафеава 1010, Крем-175, Лила 409, Плава 411

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Стапалка за бања”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...