Фротирка

Бањарки

Бањарка Merry

3,341.00 ден

СКУ N/A Категорија

Бањарката МЕРИ е квалитетна женска бањарка изработена од мек и 100% памучен фротир која е достапна во црвена боја.

Детали

големина

L, M, S, XL, XXL

Тежина

440 г/м2

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Бањарка Merry”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...