Фротирка

Крпи за плажа

Крпа за плажа Aruba

1,015.00 ден

СКУ N/A Категорија

Тип: крпа за плажа
Димензии: 70х170 cm
Тежина: 420 g/m2
Достапни бои: портокалова, зелена, плава и лила.

Детали

боја

Зелена, Лила, Плава, Портокалова

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Крпа за плажа Aruba”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *