Вашата кошничка е празна во моментот.

Можеби ќе ве интересира...

Брз преглед

Пешкир Smaragd

136,00 ден825,00 ден Додади за споредба
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Брз преглед

Кујнска крпа Su...

115,00 ден Додади за споредба
Брз преглед

Кујнска крпа KI...

89,00 ден Додади за споредба

Крпа за плажа Aruba

(1 оценка од клиент)
Категории:

Сподели:

1.015,00 ден

Крпа за плажа Aruba

1.015,00 ден

Select options

Брза достава

100% памук

24/7 поддршка

Hotline Order:

(+101) 5620 - 8155

Email ID:

xstore@support.com

Тип: крпа за плажа
Димензии: 70х170 cm
Тежина: 420 g/m2
Достапни бои: портокалова, зелена, плава и лила.

1 оценка за Крпа за плажа Aruba

  1. Павлинка

    Крпите се со висок квалитет и морам да нагласам за брзата достава.
    Ви благодарам

Додади оценка

Вашата e-mail адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани

4 × 4 =

Можеби ќе ви се допадне..

Брз преглед

Пешкир Smaragd

136,00 ден825,00 ден Додади за споредба
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Брз преглед

Кујнска крпа Su...

115,00 ден Додади за споредба
Брз преглед

Кујнска крпа KI...

89,00 ден Додади за споредба

1 оценка за Крпа за плажа Aruba

  1. Павлинка

    Крпите се со висок квалитет и морам да нагласам за брзата достава.
    Ви благодарам

Додади оценка

Вашата e-mail адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани

еден × три =

Бесплатна достава за сите нарачки над 2000 МКД

Рекламација во рок од 7 денови.

24/7 корисничка поддршка.

Често поставувани прашања

Да, доставата е бесплатна за нарачки над 2000мкд. За нарачки под 2000мкд, се доплаќа карго 130-150мкд.

Се плаќа при достава на курирот.

Рок на испорака на нарачките е 5-7 работни денови. За персонализираните производи (со вез), рокот на испорака е 7-10 работни денови.

Произведуваме исклучиво од 100% памучен фротир.

Да, вршиме замена на производите. Доколку станува збор за фелеричен производ, трошоците за карго ги подмирува Фротирка. Доколку замената е по ваша желба, трошоците за достава ги подмирувате вие.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.