Фротирка

Промотивни производи и сетови

Сет пешкири Zodiac

999.00 ден

Димензии: 50х90 cm
*Во забелешка пишете ни кои два хороскопски знаци ги сакате и боја на вез (златен или сребрен)

Доколку сакате да бидат пакувани во кутија:

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 430 г/м2

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Сет пешкири Zodiac”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Би можело да ви се допадне...