Фротирка

Крпи за плажа

Крпа за плажа Day

1,015.00 ден

11 на залиха

Ништо не ги надминува боите на летото кога станува збор за топлина и удобност. Со овој дезен на крпа, може да ја доловите и да ја носите таа “cozy” сензација во летните денови. Одликувајќи се со прекрасна мешавина од летните софистицирани нијанси, веднаш ќе ве натера да помислите на звуците на брановите во море, уживање покрај плажа и пиење на вашиот омилен коктел или омилено кафе.

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 420 g/m2
Димензии: 70×170 cm

Details

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крпа за плажа Day”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *