Вашата кошничка е празна во моментот.

Можеби ќе ве интересира...

Брз преглед

Пешкир Smaragd

136,00 ден825,00 ден Додади за споредба
Брз преглед

Кујнска крпа JA...

89,00 ден Додади за споредба
Брз преглед

Кујнска крпа KI...

89,00 ден Додади за споредба

Крпа за плажа Day

Категории: Ознака:

Сподели:

1.015,00 ден

Крпа за плажа Day

1.015,00 ден

6 in stock

Hotline Order:

(+101) 5620 - 8155

Email ID:

xstore@support.com

Ништо не ги надминува боите на летото кога станува збор за топлина и удобност. Со овој дезен на крпа, може да ја доловите и да ја носите таа “cozy” сензација во летните денови. Одликувајќи се со прекрасна мешавина од летните софистицирани нијанси, веднаш ќе ве натера да помислите на звуците на брановите во море, уживање покрај плажа и пиење на вашиот омилен коктел или омилено кафе.

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 420 g/m2
Димензии: 70×170 cm

Можеби ќе ви се допадне..

Брз преглед

Пешкир Smaragd

136,00 ден825,00 ден Додади за споредба
Брз преглед

Кујнска крпа JA...

89,00 ден Додади за споредба
Брз преглед

Кујнска крпа KI...

89,00 ден Додади за споредба

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Крпа за плажа Day”

Your email address will not be published. Required fields are marked

11 + 4 =

Бесплатна достава за сите нарачки над 2000 МКД

Рекламација во рок од 7 денови.

24/7 корисничка поддршка.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.