Фротирка

Пешкири

Пешкир Happy Paws

967.00 ден

Димензии: 100х100 cm

СКУ N/A Категорија Tag

Среќен пешкир Happy paws, изработен со многу љубов. Материјалот е 100% памучен велур

Карактеристики

тежина 500 gr/m2

Детали

Димензии

100×100 cm

вез

срце со шепа, шепи

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Happy Paws”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...