Фротирка

Пешкири

Пешкир Nataly

391.00 ден792.00 ден

СКУ N/A Категорија

Спецификации

тип: пешкир
димензии: 50х90 и 70х130cm
тежина: 480 g/m2
бои: розе и сива

Детали

Боја

розе 82, сива 153

Димензија

50х90, 70х130

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Nataly”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...