Вашата кошничка е празна во моментот.

Сет пешкири Jingle

Сподели:

599,00 ден 539,10 ден

Сетот се состои од два пешкири со димензии 40×70 cm, везот е 10х13 cm
БОИТЕ СЕ ИСПРАЌААТ КАКО ОД СЛИКИТЕ, НЕМА МОЖНОСТ ЗА БИРАЊЕ БОЈА

Сет пешкири Jingle

599,00 ден 539,10 ден

Out of stock

Hotline Order:

(+101) 5620 - 8155

Email ID:

xstore@support.com

Тип: пешкири
Димензии: 40×70 cm
Тежина: 450 g/m2

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Сет пешкири Jingle”

Your email address will not be published. Required fields are marked

one × 1 =

Бесплатна достава за сите нарачки над 2000 МКД

Рекламација во рок од 7 денови.

24/7 корисничка поддршка.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.