Фротирка

Пешкири

Сет пешкири Jingle

599.00 ден

Сетот се состои од два пешкири со димензии 40×70 cm, везот е 10х13 cm
БОИТЕ СЕ ИСПРАЌААТ КАКО ОД СЛИКИТЕ, НЕМА МОЖНОСТ ЗА БИРАЊЕ БОЈА

Нема на залиха

Тип: пешкири
Димензии: 40×70 cm
Тежина: 450 g/m2

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Сет пешкири Jingle”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *