Вашата кошничка е празна во моментот.

Можеби ќе ве интересира...

Брз преглед

Кујнска крпа Su...

115,00 ден Додади за споредба
Брз преглед

Пешкир Vanesa

101,00 ден614,00 ден Додади за споредба
Брз преглед

Кујнска крпа GO...

89,00 ден Додади за споредба

Крпа за плажа Ancor

Категории: Ознака:

Сподели:

895,00 ден

Крпа за плажа Ancor

895,00 ден

12 in stock

Hotline Order:

(+101) 5620 - 8155

Email ID:

xstore@support.com

За извонреден, поголем пешкир, со добра цена, Ancor е одличен избор. Со димензии 100х180, дебелина 440 g/m2, што значи ќе имате голем, дебел и удобен пешкир кој апсорбира и е совршен за лежење. Прекрасен спектар на бои од двете страни на крпата.

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 420g/m2
Димензии: 70×150 cm

Можеби ќе ви се допадне..

Брз преглед

Кујнска крпа Su...

115,00 ден Додади за споредба
Брз преглед

Пешкир Vanesa

101,00 ден614,00 ден Додади за споредба
Брз преглед

Кујнска крпа GO...

89,00 ден Додади за споредба

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Крпа за плажа Ancor”

Your email address will not be published. Required fields are marked

2 × 2 =

Бесплатна достава за сите нарачки над 2000 МКД

Рекламација во рок од 7 денови.

24/7 корисничка поддршка.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.