Фротирка

Пешкири

Пешкир Astera

453.00 ден888.00 ден

СКУ N/A Категорија Tags , ,

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 500 г/м2
Димензии: 50 x 100, 70 х 140

Достапни бои

Бела

Крем

Плава

Кафена

Кајсија

Детали

Димензии Не е достапно
големина

50×100, 70×140

боја

бела 400, Жолта 403, Зелена 419 G, Кајсија-код:14-1311, Кафеава 1010, Крем-175, Лила 409, Оранж 408, Плава 414

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Astera”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...