Фротирка

Крпи за плажа

Крпа за плажа Dоlphins

895.00 ден

Нема на залиха

Категорија Tag

Делфинот. Најљубезното, најпаметното и најдружељубивото морско животно. Многу луѓе го сметаат делфинот за куче на водата, бидејќи луѓето и делфините се согласуваат исто како што се согласуваат луѓето и кучињата. Некаде во ѕвездите мора да е запишано дека сините делфини се оригиналните пријатели на човекот во океанот. Од фактот дека луѓето ги сакаат делфините, не е изненадување што избравме да ставиме делфини на плажните крпи.

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 420 g/m2
Димензии: 70×150 cm

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Крпа за плажа Dоlphins”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *