Фротирка

Крпи за плажа

Крпа за плажа Rainbow kiss

1,229.00 ден

6 на залиха

Категорија Tag

Креативен, уметнички дизајн, кој доаѓа во прекрасни разновидни бои. Хоризонтални линии во ладни тонови на кралско сино, аква, жолта и темно лила. Лесна, брзо се суши, неверојатно мека, одличен избор за патување и кампување.

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 420 g/m2
Димензии: 80×180 cm

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Крпа за плажа Rainbow kiss”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *