Фротирка

Bestseller

Купи!

Бањарка Sun/Stars/Hearts + гратис пешкир Animal

1,609.00 ден

ФЛАЕРСКИ ПРОИЗВОД
*во забелешка напишете ни во кој дезен и која боја да биде гратис пешкирот Animal, 30×50:
дезени: Еднорог – Ноли, Зајаче – Бани, Мече – Теди, Овца – Доли, Слонче – Роли
бои: Жолта, Зелена, Розе, Плава, Портокалова
(дезените од Animal се достапни во галеријата)

Карактеристики

Тип: бањарка
Тежина: 380гр/м2
Материјал: 100% памучен фротир

 

 

Детали

Димензии 380 cm
големина

12 години, 4 години, 8 години

Боја

Жолта, Розе, Сина

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Бањарка Sun/Stars/Hearts + гратис пешкир Animal”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...