Фротирка

Bestseller

Stars/Hearts/Sun

1,331.00 ден

Исчисти

Карактеристики

Тип: бањарка
Тежина: 380гр/м2
Материјал: 100% памучен фротир

 

 

Детали

Тежина Не е достапно
Димензии 380 cm
големина

12 години, 4 години, 8 години

боја

Жолта, Розе, Сина

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Stars/Hearts/Sun”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...